Tabla de paddleboard RIDEWAVE Voyager Touring PRO de 10 pies
Código: 12515833
Tabla de paddleboard RIDEWAVE Voyager Touring PRO de 10 pies
Stabilní a rychlý touring paddleboard ideální na delší vyjížďky po jezerech, řekách i moři. Skvělá volba pro začátečníky i pokročilé jezdce, kteří chtějí pohodlí, jistotu a dobrý skluz.
Selecciona la talla
Podría ser útil
¡ENVÍO GRATIS BAJO PEDIDO POR 270 EUROS!
Recogida personal en la tienda de Praga todos los días de 9 a 21.
Devolución de la mercancía en un plazo de 14 días sin indicar el motivo.
Descripción
paddleboard RIDEWAVE Voyager Touring PRO 10'
RIDEWAVE Voyager Touring 10′ je nafukovací paddleboard navržený pro klidné, ale efektivní pádlování na delší vzdálenosti. Díky svému touringovému tvaru s užší špičkou nabízí velmi dobrý skluz, lepší držení směru a menší únavu při delších výletech na vodě.
Kvalitní drop-stitch konstrukce v kombinaci s odolným PVC materiálem zajišťuje vysokou tuhost desky. Paddleboard je stabilní, což ocení i začátečníci. Zkušenější jezdci si naopak užijí svižnou jízdu a dostatek prostoru pro výbavu.
Pohodlí při jízdě zajišťuje protiskluzová EVA podložka, zatímco praktické úchyty a elastické lanko umožňují bezpečné upevnění batohu nebo osobních věcí. Díky nafukovacímu provedení lze paddleboard snadno sbalit do batohu a vzít kamkoliv s sebou.
Klíčové vlastnosti
-
Touringový tvar: lepší skluz, stabilní směr a efektivní pádlování
-
Odolná konstrukce: PVC materiál + drop-stitch technologie
-
Stabilní a pohodlný: vhodný pro začátečníky i pokročilé
-
Protiskluzová EVA podložka: jistý postoj a komfort při delších jízdách
-
Univerzální použití: jezera, řeky i moře
Rozměry:
- Délka: 10'/305 cm
- Šířka: 32"/81 cm
- Tloušťka: 6" /15 cm
- Výtlak: 290 l
- Max. nosnost: 136 kg
Našli jste někde tento paddleboard výhodněji? Dejte nám vědět a my vám paddleboard prodáme za stejnou cenu. ZDARMA vám navíc přidáme nepromokavý lodní vak jako bonus!
Parámetros
| Tipo de paddle surf | Touring - crucero |
| Tecnología de SUP | Single Layer + stringers |
| Aleta tipo | US Box |
| Número de pasamanos | 1 |
| Dimensiones | 10'/305cm x 32"/81cm x 6" /15cm |
| Volumen/Capacidad | 290 litros |
| Peso de la tabla SUP | 8.9 kg |
| Máx. presión | 15 PSI |
| Máx. capacidad de carga | 136 kg |
| Peso del usuario recomendado | 65 - 85 kg |
| Asiento SUP | Sí |
El paquete contiene
Nová značka RIDEWAVE z dílny osvědčeného výrobce vám zaručí ty nejkrásnější outdoorové zážitky na vodě. Vysoce kvalitní technologické zpracování a propracované detaily včetně nášlapné pěny odolné proti přehybu. A také trochu “crazy look” inspirovaný orientem a anime. RIDEWAVE nabízí řadu tuhých allroundů i touringů pro každou úroveň paddleboardisty.
Alternativas adecuadas
Tabla de paddle surf con motor AQUA MARINA GO Turbo 330
550,00 €
El paquete contiene
Tabla de paddle surf con motor AQUA MARINA GO Turbo 320
500,00 €
El paquete contiene
Tabla de paddle surf SPINERA Light 11'8'' ULT
360,00 €
El paquete contiene
Tabla de paddle surf SPINERA Light 11'2'' ULT
340,00 €
El paquete contiene


























































































































































































































































































































































































