Tabla de paddleboard RIDEWAVE Romantic de 10 pies
Código: 12515827
Tabla de paddleboard RIDEWAVE Romantic de 10 pies
Stabilní nafukovací paddleboard RIDEWAVE ideální pro pohodové výlety po klidné vodě – nabízí komfortní jízdu a prostor pro uživatele i jejich výbavu.
Selecciona la talla
Podría ser útil
¡ENVÍO GRATIS BAJO PEDIDO POR 270 EUROS!
Recogida personal en la tienda de Praga todos los días de 9 a 21.
Devolución de la mercancía en un plazo de 14 días sin indicar el motivo.
Descripción
paddleboard RIDEWAVE Romantic 10'
Paddleboard RIDEWAVE Romantic 10' je univerzální nafukovací SUP z řady All‑Round, který kombinuje stabilitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost pro začátečníky i pokročilé rekreační jezdce. Díky rozměrům 305 × 81 cm a tloušťce 15 cm poskytuje skvělou stabilitu i při delších výletech po jezerech, klidných řekách či pobřežích moře. Romantický design v sobě snoubí funkčnost s estetickým vzhledem, který zaujme jak na vodě, tak na břehu. Paddleboard má pohodlnou protiskluzovou palubu, centrálně umístěnou odnímatelnou ploutev a možnost připevnit kajakovou sedačku pro ještě větší variabilitu.
Klíčové vlastnosti
- Délka: 305 cm (10')
- Šířka: 81 cm (32")
- Výška: 15 cm (6")
- Objem: 305 l
- Maximální nosnost: 150 kg
- Váha 7,8 kg
Našli jste někde tento paddleboard výhodněji? Dejte nám vědět a my vám paddleboard prodáme za stejnou cenu. ZDARMA vám navíc přidáme nepromokavý lodní vak jako bonus!
Parámetros
| Tipo de paddle surf | Allround („todo uso“) |
| Tecnología de SUP | Single Layer + stringers |
| Aleta tipo | US Box |
| Número de pasamanos | 1 |
| Dimensiones | 10'x32"x6" |
| Volumen/Capacidad | 305 litros |
| Peso de la tabla SUP | 7.8 kg |
| Máx. presión | 15 PSI |
| Máx. capacidad de carga | 143 kg |
| Peso del usuario recomendado | más de 75 kg |
| Asiento SUP | Sí |
El paquete contiene
Nová značka RIDEWAVE z dílny osvědčeného výrobce vám zaručí ty nejkrásnější outdoorové zážitky na vodě. Vysoce kvalitní technologické zpracování a propracované detaily včetně nášlapné pěny odolné proti přehybu. A také trochu “crazy look” inspirovaný orientem a anime. RIDEWAVE nabízí řadu tuhých allroundů i touringů pro každou úroveň paddleboardisty.
Alternativas adecuadas
Tabla sup AQUA MARINA Drift 10,10-38 Beige
540,00 €
El paquete contiene
AQUA MARINA Isla
320,00 €
El paquete contiene
Tabla sup NOVENOVE iSUP ELITE 9,10-31,5
731,00 €
511,70 €
El paquete contiene
Visto por última vez
Tabla de paddleboard RIDEWAVE Romantic de 10 pies
230,00 €
El paquete contiene


























































































































































































































































































































































































