Tabla de paddleboard RIDEWAVE Romantic de 12 pies
Código: 12515829
Tabla de paddleboard RIDEWAVE Romantic de 12 pies
Stabilní nafukovací paddleboard od značky RIDEWAVE, který je vhodný pro rodinné využití.
Selecciona la talla
Podría ser útil
¡ENVÍO GRATIS BAJO PEDIDO POR 270 EUROS!
Recogida personal en la tienda de Praga todos los días de 9 a 21.
Devolución de la mercancía en un plazo de 14 días sin indicar el motivo.
Descripción
paddleboard RIDEWAVE Romantic 12'
Nafukovací paddleboard RIDEWAVE Romantic 12' je všestranný, dobře vybavený paddleboard s dostatečnou tuhostí a nosností. Ideální rozměr pro vysokou stabilitu i cestování. Skvělá volba pro rodinné využití, fitness i rekreační výlety. Díky nosností až 179kg je paddleboard vhodný i pro větší zatížení.
Technické parametry:
-
Délka: 12'0″ / 365 cm
-
Šířka: 33″ / 84 cm
-
Tloušťka: 6″ / 15 cm
-
Výtlak: 382 litrů
-
Maximální nosnost: 179kg
-
Hmotnost paddleboardu: 9,8kg
-
Optimální tlak: 15 PSI
Konstrukce & materiál:
-
Drop-Stitch vlákna s PVC obalem pro maximální tuhost a odolnost.
-
Technologie electromagnetic heat-welded rails zajišťuje bezproblémové spoje paddleboardu.
-
Povrchová ochranná vrstva odolná vůči UV záření a oděru.
-
EVA pěnová podložka s diamantovým vzorkem pro bezpečný, pohodlný a protiskluzový nášlap.
Balení obsahuje:
-
transportní batoh
-
vysokotlaká pumpa
-
3-dílné hliníkové nastavitelné pádlo
-
bezpečnostní leash
-
odnímatelná ploutev
-
opravná sada
Našli jste někde tento paddleboard výhodněji? Dejte nám vědět a my vám paddleboard prodáme za stejnou cenu. ZDARMA vám navíc přidáme nepromokavý lodní vak jako bonus!
Parámetros
| Tipo de paddle surf | Allround („todo uso“) |
| Tecnología de SUP | Single Layer + stringers |
| Aleta tipo | Slide-in |
| Número de pasamanos | 1 |
| Dimensiones | 12'0″ x 33″ x 6″ / 365 cm x 84 cm x 15 cm |
| Volumen/Capacidad | 382 litros |
| Peso de la tabla SUP | 9.8 kg |
| Máx. presión | 15 PSI |
| Máx. capacidad de carga | 179 kg |
| Peso del usuario recomendado | más de 75 kg |
| Asiento SUP | Sí |
El paquete contiene
Nová značka RIDEWAVE z dílny osvědčeného výrobce vám zaručí ty nejkrásnější outdoorové zážitky na vodě. Vysoce kvalitní technologické zpracování a propracované detaily včetně nášlapné pěny odolné proti přehybu. A také trochu “crazy look” inspirovaný orientem a anime. RIDEWAVE nabízí řadu tuhých allroundů i touringů pro každou úroveň paddleboardisty.
Alternativas adecuadas
Visto por última vez
Tabla de paddleboard RIDEWAVE Romantic de 12 pies
280,00 €
El paquete contiene


























































































































































































































































































































































































