Tabla de paddleboard RIDEWAVE Romantic de 11 pies
Código: 12515817
Tabla de paddleboard RIDEWAVE Romantic de 11 pies
Elegantní a všestranný nafukovací paddleboard Ridewave Romantic kombinuje jednoduché použití, stabilitu a stylový design – ideální pro výlety na jezerech, řekách i klidné moře.
Selecciona la talla
Podría ser útil
¡ENVÍO GRATIS BAJO PEDIDO POR 270 EUROS!
Recogida personal en la tienda de Praga todos los días de 9 a 21.
Devolución de la mercancía en un plazo de 14 días sin indicar el motivo.
Descripción
paddleboard RIDEWAVE Romantic 11'
Model Ridewave Romantic je navržen jako All-Round SUP – tedy deska, která si poradí jak s rekreačním pádlováním, tak s lehčími vlnami. Je vyrobena z kvalitního PVC materiálu s Drop-Stitch konstrukcí, takže po nafouknutí drží tvar, je tuhá a přitom lehká na přenos i skladování. Pad s protiskluzovou EVA pěnou ti zajistí komfort i bezpečnou oporu při stání či přechodu do kolen.
S romantickým designem a dostatečným výkonem je tento SUP ideální pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí užít pohodové pádlování, výlety s výbavou nebo třeba SUP jógu. Board je nafukovací a vejde se do přiloženého transportního batohu, takže je perfektní pro cestování, výlety a víkend na vodě.
Rozměry:
- Délka: 11'/ 335 cm
- Šířka: 32" / 81 cm
- Tloušťka: 6" / 15 cm
- Výtlak: 335 l
- Max. nosnost: 157 kg
Našli jste někde tento paddleboard výhodněji? Dejte nám vědět a my vám paddleboard prodáme za stejnou cenu. ZDARMA vám navíc přidáme nepromokavý lodní vak jako bonus!
Parámetros
| Tipo de paddle surf | Allround („todo uso“) |
| Tecnología de SUP | Single Layer + stringers |
| Aleta tipo | US Box |
| Número de pasamanos | 1 |
| Dimensiones | 11'/ 335cm x 32" / 81cm x 6" /15cm |
| Volumen/Capacidad | 335 litros |
| Peso de la tabla SUP | 8.3 kg |
| Máx. presión | 15 PSI |
| Máx. capacidad de carga | 157 kg |
| Peso del usuario recomendado | más de 75 kg |
| Asiento SUP | Sí |
El paquete contiene
Nová značka RIDEWAVE z dílny osvědčeného výrobce vám zaručí ty nejkrásnější outdoorové zážitky na vodě. Vysoce kvalitní technologické zpracování a propracované detaily včetně nášlapné pěny odolné proti přehybu. A také trochu “crazy look” inspirovaný orientem a anime. RIDEWAVE nabízí řadu tuhých allroundů i touringů pro každou úroveň paddleboardisty.
Alternativas adecuadas
Visto por última vez
Tabla de paddleboard RIDEWAVE Romantic de 11 pies
270,00 €
El paquete contiene


























































































































































































































































































































































































