Tabla de paddle surf F2 Ocean Boy 9'2'' AZUL
Código: 12515755
Tabla de paddle surf F2 Ocean Boy 9'2'' AZUL
Stabilní dětský paddleboard F2 Ocean Boy s nosností až do 65kg.
Selecciona la talla
Podría ser útil
¡ENVÍO GRATIS BAJO PEDIDO POR 270 EUROS!
Recogida personal en la tienda de Praga todos los días de 9 a 21.
Devolución de la mercancía en un plazo de 14 días sin indicar el motivo.
Descripción
paddleboard F2 Ocean Boy 9'2'' BLUE
Dětský nafukovací paddleboard od německého výrobce F2. Plovák je vyroben dvouvrstvou technologií, avšak zachovává si nízkou váhu kolem 7 kilogramů. Díky tomu se snadno přenáší i dětem. Jedná se o stabilní paddleboard v univerzálním, ALLROUND tvaru, který se nejvíce hodí pro všestranné použití pro vaše ratolesti Na vodní hrátky i výlety kolem pobřeží.
Paluba paddleboardu je potažena protiskluzovou EVA pěnou, na přídi najdeme flexibilní lanko, které slouží k uchycení osobních věcí. Plovák je vybaven ocelovými očky, tzv. D-ringy. Ty slouží k připevnění paddleboardového příslušenství, jako je například kajaková sedačka (není součástí základního balení). Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu.
Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který unesete na zádech a který se pohodlně vejde do kufru od auta, šatníku, či pod postel.
ROZMĚRY:
- Délka: 9,2 / 280cm
- Šířka: 27 / 71 cm
- Tloušťka: 4 / 10cm
- Výtlak: 155 l
- Max. nosnost: 65 kg
Našli jste někde tento paddleboard výhodněji? Dejte nám vědět a my vám paddleboard prodáme za stejnou cenu. ZDARMA vám navíc přidáme nepromokavý lodní vak jako bonus!
Vídeo
Parámetros
| Tipo de paddle surf | Niños |
| Tecnología de SUP | Single Layer + stringers |
| Aleta tipo | Slide-in |
| Número de pasamanos | 3 |
| Dimensiones | 9'2''x27''x4'' |
| Volumen/Capacidad | 155 litros |
| Peso de la tabla SUP | 6.7 kg |
| Máx. presión | 15 PSI |
| Máx. capacidad de carga | 65 kg |
| Peso del usuario recomendado | a 50 kg |
| Asiento SUP | Sí |
| Color | BLUE |
El paquete contiene
F2 o Fun and Function es una marca con una amplia gama de tablas. Difécil sería encontrar modalidad de tabla, que no está en el repertorio de la marca F2. Desde 1981, F2 es uno de los principales fabricantes del mercado con productos del departamento de paddleboarding, windsurf, kitesurf, snowboard alpino e incluso skate board.
Alternativas adecuadas
paddleboard F2 Ocean Kid Tour 9'2''x25''x5'' TURQUESA
319,00 €
200,00 €
El paquete contiene
paddle surf ZRAY X0 9'0''x28''x5''
330,00 €
El paquete contiene
paddle surf GLADIATOR Kids 10'6''x23''x4''
440,00 €
240,00 €
El paquete contiene
Visto por última vez
Tabla de paddle surf F2 Ocean Boy 9'2'' AZUL
230,00 €
El paquete contiene


























































































































































































































































































































































































